Back

Kapëse Flokësh

Kapëse Flokësh

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Kapëse Flokësh 490L