Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

60% Poliuretan, 40% Poliester

Sugjerime

  • Xhaketë 5,990L