Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 38, 40

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

100% Poliuretan

Sugjerime

  • Xhaketë 4,990L
  • Xhaketë 3,990L
  • Xhaketë 6,990L
  • Xhaketë 3,990L