Strece

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: KOT0YAL48390IK Kategori: , , Emër: WOMAN LEGGINGS Etiketa: , ,

Product Description

95% Pambuk, 5% Viskoze

Masa

XS, S, M, L, XL

Ngjyra

E zeze

Marka

Koton

Markat: