Back

Streçe (Sport)

Streçe (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

88% Poliester, 12% Elastan

Sugjerime

 • -32%
  Streçe (Sport) 2,390L
 • -31%
  T-Shirt (Sport) 1,390L
 • -34%
  T-Shirt (Sport) 990L
 • -31%
  T-Shirt (Sport) 690L
 • -31%
  Tuta (Sport) 1,390L