Back

Streçe (Sport)

Streçe (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

90% Poliester, 10% Elastan

Sugjerime

 • Streçe (Sport) 1,490L
 • -21%
  Streçe (Sport) 1,590L
 • -17%
  Streçe (Sport) 990L
 • -24%
  Streçe (Sport) 990L
 • -18%
  Streçe (Sport) 1,390L
 • -21%
  Streçe (Sport) 1,190L