Back

Streçe (Sport)

Streçe (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

88% Poliester, 12% Elastan

Sugjerime

  • -41%
    Streçe (Sport) 1,070L
  • -41%
    Streçe (Sport) 1,790L
  • -41%
    Streçe (Sport) 1,790L