Back

Geta Femrash

Geta Femrash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

85% Poliamide, 15% Elastan

Sugjerime

 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -31%
  Reçipeta (Intimo) 1,740L
 • -31%
  Reçipeta (Intimo) 1,740L
 • -31%
  Reçipeta (Intimo) 2,090L