Back

Pizhama (Tuta)

Pizhama (Tuta)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

48% Pambuk, 48% Poliester, 2% Elastan

Sugjerime

  • Pizhama (Tuta) 2,390L
  • -26%
    Pizhama (Tuta) 590L