Back

Pizhama (Tuta)

Pizhama (Tuta)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

97% Modal 3% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Pizhama (Tuta) 1,590L
 • -22%
  Pizhama (Tuta) 1,790L
 • -23%
  Pizhama (Tuta) 1,390L
 • -51%
  Pizhama (Tuta) 990L
 • -51%
  Pizhama (Tuta) 1,240L
 • -54%
  Pizhama (Tuta) 790L
 • -51%
  Pizhama (Tuta) 990L
 • -23%
  Pizhama (Tuta) 1,390L