Back

Set Pizhamash

Set Pizhamash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Pizhama (Kanatjere) 1,990L
  • Pizhama (Kanatjere) 3,290L
  • Pizhama (Tuta) 1,990L
  • Pizhama (Tuta) 2,290L
  • Rrobdishan 3,490L
  • Fustan (Gjumi) 3,990L
  • Set Pizhamash 3,290L
  • Mbathje Femrash (Intimo) 590L