Back

Shall

Shall

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Poliester

Sugjerime

 • Shall 590L
 • Shall 690L
 • Shall 690L
 • Shall 690L
 • -51%
  Shall 1,490L
 • -51%
  Shall 1,490L
 • -51%
  Shall 1,490L
 • -51%
  Shall 1,490L