Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

55% Poliester, 45% Pambuk

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 990L