Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

70% Poliester, 27% Viskoze, 3% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Fund 1,590L
 • -21%
  Fund 3,190L
 • -21%
  Fund 1,590L
 • -21%
  Fund 1,590L