Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

64% Poliester, 34% Viskoze, 2% Elastan

Sugjerime

  • Fund 2,490L