Back

Çorape Femrash

Çorape Femrash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

Gjinia

78% Pambuk, 20% Poliamide, 2% Elastan

Sugjerime

  • Çorape Femrash 190L