Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Bezhe, Gri

Marka

62% Poliester, 25% Rajon, 10% Poliamide

Sugjerime

  • T-Shirt 1,790L