Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

Pana

Marka

21% Poliester, 79% Akrilik

Sugjerime

  • Kanatjere 990L
  • Kanatjere 1,790L