Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

62% Poliester, 30% Pambuk, 8% Viskoze

Sugjerime

  • Bluza 4,990L
  • -51%
    Bluza 990L