Back

Triko

Triko

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

Pana

Marka

70% Poliester, 30% Pambuk

Sugjerime

  • -29%
    Triko 2,490L