Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

84% Poliester, 16% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,290L
  • Kanatjere 1,690L