Back

Rroba Banjo Trupore

Rroba Banjo Trupore

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42, 44

Gjinia

Ngjyra

Roze

Marka

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

 • -51%
  Rroba Banjo Trupore 2,140L
 • -51%
  Rroba Banjo Trupore 3,490L
 • -51%
  Rroba Banjo Trupore 3,490L
 • -51%
  Rroba Banjo Trupore 2,990L
 • -51%
  Rroba Banjo Trupore 3,490L
 • -53%
  Rroba Banjo Trupore 1,090L
 • -41%
  Rroba Banjo Trupore 1,190L
 • Rroba Banjo Trupore 2,990L