Back

Rroba Banjo Trupore

Rroba Banjo Trupore

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Rroba Banjo Trupore 4,890L
 • -31%
  Rroba Banjo Trupore 3,140L
 • -31%
  Rroba Banjo Trupore 2,440L
 • -31%
  Rroba Banjo Trupore 3,490L
 • -31%
  Rroba Banjo Trupore 2,790L
 • -31%
  Rroba Banjo Trupore 4,890L
 • -31%
  Rroba Banjo Trupore 3,840L
 • -31%
  Rroba Banjo Trupore 4,890L