Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

 • -63%
  Këmishë 1,490L
 • -63%
  Këmishë 1,490L
 • -63%
  Këmishë 1,490L
 • -71%
  Pantallona 1,790L
 • -71%
  Fund 1,490L
 • -51%
  Fustan 5,490L
 • -71%
  Xhinse 1,490L
 • Fund 3,990L