Back

T-shirt (Sport)

T-shirt (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

E zeze, Gri

Marka

88% Poliester, 12% Elastan

Sugjerime

 • -26%
  T-shirt (Sport) 590L
 • -26%
  T-shirt (Sport) 590L
 • -31%
  T-shirt (Sport) 690L
 • -26%
  T-shirt (Sport) 590L
 • -31%
  T-shirt (Sport) 690L