Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

65% Poliester, 35% Viskoze

Sugjerime

  • -21%
    T-Shirt 1,030L
  • -21%
    T-Shirt (Sport) 1,030L
  • -21%
    T-Shirt (Sport) 1,190L