Back

Kanatjere

Kanatjere

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, E kuqe

Marka

62% Poliester, 34% Viskoze, %4 Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Kanatjere 900L
 • -31%
  Kanatjere 1,250L
 • -31%
  Kanatjere 1,250L
 • -31%
  Kanatjere 1,180L
 • -31%
  Kanatjere 900L
 • -31%
  Kanatjere 900L
 • -31%
  Kanatjere 1,040L
 • -31%
  Kanatjere 830L