Back

Kanatjere

Kanatjere

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Bezhe

Marka

Gjinia

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

  • Kanatjere 1,290L