Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, Jeshile

Marka

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

  • Bluza 1,790L
  • Bluza 3,290L