Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 40

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

88% Poliester, 12% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,490L
  • Pantallona 2,490L