Back

Jelek

Jelek

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

100% Akrilik

Sugjerime

  • Jelek 2,490L
  • Jelek 2,490L