Back

Jelek

Jelek

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Poliester

Sugjerime

 • -51%
  Jelek 6,490L
 • Jelek 1,990L
 • -46%
  Jelek 2,190L
 • Jelek 4,990L
 • Jelek 2,490L
 • Jelek 1,990L
 • Jelek 1,990L
 • Jelek 1,690L