Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Blu, E zeze

Marka

Gjinia

72% Poliester, 25% Viskoze, 3% Elastan

Sugjerime

  • Fustan 2,490L
  • Fustan 2,290L