Back

Tuta (Sport)

Tuta (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze, Lejla

Marka

Gjinia

52% Modal, 40% Poliester, 8% Elastan

Sugjerime

  • Tuta (Sport) 4,590L
  • Tuta (Sport) 2,490L
  • Tuta (Sport) 2,490L
  • -57%
    Tuta (Sport) 990L