Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Vishnje

Marka

Gjinia

 • SKU: KOT1KAK43419EK
 • Categories: , ,
 • Name: WOMAN SWEAT BOTTOM

65% Pambuk, 35% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Pantallona 1,990L
 • -21%
  Pantallona 1,590L
 • -21%
  Tuta 1,990L
 • -21%
  Pizhama (Tuta) 2,710L
 • -21%
  Tuta 3,350L
 • -21%
  Tuta (Sport) 3,350L
 • -20%
  Tuta (Sport) 3,690L
 • -21%
  Tuta 3,030L