Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

66% Poliester, 32% Viskoze, 2% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona 4,490L
  • Pantallona 3,490L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,490L