Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Ngjyra

E kuqe, E zeze, Jeshile

Marka

Gjinia

90% Poliester, 10% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,990L