Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

92% Poliester, 8% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona 2,990L