Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,990L