Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36

Ngjyra

Jeshile kaki

Marka

Gjinia

90% Viskoze, 10% Poliamide

Sugjerime

  • Pantallona 1,990L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 3,490L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 1,790L
  • Pantallona 1,990L