Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

65% Poliester, 35% Viskoze

Sugjerime

  • Pantallona 1,790L
  • Pantallona 1,990L