Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, XL, XS

Ngjyra

Jeshile kaki

Marka

Gjinia

95% Pambuk, 5% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona 1,990L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 3,490L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 1,790L
  • Pantallona 1,990L