Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Kafe

Marka

Gjinia

55% Lino, 45% Pambuk

Sugjerime

  • Pantallona 1,990L