Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Jeshile

Marka

Gjinia

93% Rajon, 7% Poliester

Sugjerime

  • Pantallona 1,790L
  • Pantallona 1,990L
  • Pantallona 4,490L
  • Pantallona 3,490L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,490L