Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

25/32, 26/32, 27/32, 28/32, 29/32, 30/32, 31/32, 32/32, 34/32

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

98% Pambuk, 2% Elastan

Sugjerime

 • -63%
  Këmishë 1,490L
 • -63%
  Këmishë 1,490L
 • -63%
  Këmishë 1,490L
 • -71%
  Pantallona 1,790L
 • -71%
  Fund 1,490L
 • -51%
  Fustan 5,490L
 • -71%
  Xhinse 1,490L
 • Fund 3,990L